Liikmed

KLUBIDE NIMEKIRI KLUBI Asukoht Juht Aadress telefon mail 1 Rukkilill Haljala Ellen Tõevere Põllu 6 -3 Haljala, 45301 56614819 ellen.toevere@gmail.com 2 Kuldne Sügis Kadrina Anne Lillemägi Pikk tn 47-A Kadrina, 45201 5547896 enekaldmaa@hotmail.com 3 Videvik Kunda Helje Kupler Mäe 20-6 Kunda, 44106 53004047 4 Meenutus Laekvere Maire Tamm Paasvere k.Vinni vald, 46511 55619656 tamm.maire@gmail.com 5 Ehavalgus Lehtse Tiiu Kaasik Kaasiko t. Pruuna küla Tapa v., 73610 56621729 kaasikotalo@gmail.com 6 Mõttelõng Pajusti Vilve Tombach Vanaküla 16 Pajusti Vinni vald,46603 56463949 v.tombach@gmail.com 7 Hõbeniit Rakke Elvi Tatrik Tähe 6, Rakke, 46301 58252370 8 Õpetajate jututuba Rakvere Virve Plaasman Rakvere Näituse 18-1, 44314 56560796 virve.plaasman@mail.ee 9 Mälumäng Rakvere Vaike Sein Rakvere 58227920 10 Hämarik Rakvere AnnePenjam 11 Kuukiir Rakvere Tiiu Alavere Rakvere Laada 47-7, 44310 5278162 tiiu.alavere@rakvere.ee 12 Remmelgas Roela Anne Väinaste Tartu mnt 18 Roela Vinni vald, 46602 5027086 roelarahvamaja@vinnivald.ee 13 Elurõõm Simuna Jüri Kalvet Künkatalu Orguse küla V-Maarja vald, 46223 56982649 jyrka1936@gmail.com 14 Kanarbik Sõmeru Linda Hein Sõmeru ,Puiestee 3-4, 44201 53364399 15 Igihaljad Tamsalu Maia Heinsoo Kesk 17-7 Tamsalu, 46106 55971302 makesk@hot.ee tel322070 16 MTÜ Seenior Tapa Anu Jonuks Tapa Lembitu 6, 45107 53422364 ajonuks@gmail.com 17 Kanarbik Tapa Anne Raava Tapa vald Moe, 45005 53844843 anne.raava@hotmail.com 18 Ajakangas Ulvi, Põlula kollektiivne juhtimine 53315385 19 Elutark Viru-Jaagupi Anu Soon Alguse talu Võhu k Vinni vald, 46620 53733603 anu.soon@gmail.com 20 Maarjahein Viru-Nigula Laine Kuldner Vasta küla ,Viru-Nigula vald, 44034 56250839 laine.kuldner@gmail.com 21 Härmalõng V-Maarja Anne-Liis Talu Võidu 8 V-Maarja, 46202 51901043 Ester Mäe 56683954 22 Meelespea Selts Võsu Lii Undusk Mere 54-3 Võsu, 45501 53359340 liiundusk@hot.ee