Liikmed ja kontaktid

  1. Õile Kalme.    Albu Eakate Ühendus                                oilekalme5@gmail.com                    5205382
  2. Urve Martin. AMBLA EAKATE  KLUBI  „VOKIRATAS“ MTÜ   anton@hotmail.com      56231206                 info vastuvõtja ja edasi andja
  3. Eha Pehk. Eakate klubi „Ehavalgus“                             pehk@mail.ee                            5047330
  4. Velli Leesmaa. Eakate Selts „Elulõnga Õis“                    vellileesmaa@hot.ee                        55503827             endine klubi esimees uus esimees
  5. Agnes Jürmann. Eakate Selts „Meelespea“                sargveremes@gmail.com                56654073
  6. Ulvi Part. Eakate Seltsing „Muruminad“                        upart@hot.ee                                    5068583
  7. Ines Kurvits. Imavere Päevakeskus                                 Paevakeskus@jarva.ee     3897610
  8. Ines Kurvits. JAANILAIA MTÜ (Päevakeskus)                 ineskurvits@gmail.ee   53494346,  38 63192
  9. Ilme Iloste. Kabala eakate klubi „Sõprus“                      iloste@mail.ee                          56568022
  10. Evi Pulk. Karmas MTÜ                                                     evipulk44@hotmail.com                   53970661
  11. Urve Naukas. Koeru Eakate  Seltsing“ Kanarbik“         Kultuurimaja@jarva.ee         55599906
  12. Asta Kivi. Koigi eakate klubi „Hõbehall“                   astakivi45@gmail.com                      53404765
  13. Liia Viks. KuldneSügis  MTÜ                                        viks001@mail.com                       51915015
  14. Maimo Nops. Käru kogukonna eakad                     maimonops@hotmail.com              56624965
  15. Evelin Kori. Paide eakate Päevakeskus                        paidepaevakeskus@gmai.com        53404750
  16. Aili Rebas. Paide Linna Eakate Õpetajate Ühendus   rein@pogi.ee                                     53332063
  17. Eha Vessmann.  Paide Linna Eakate Klubi „Hämarik“ MTÜ  vesmamm@mail.ee         5331470
  18. Astra Kaldma. Roosna- Alliku eakate klubi „Hämarik“ kaldma@mail.ee                     53306564
  19. Meeri Mõttus.   Särevere eakate selts „Härmalõng“   meermottus@hot.ee                        53328282
  20. Elle Kütt. Väätsa Eakate Selts „ Ristikhein“                    ellekutt49@gmail.com